Здорова їжа —
здорове життя!
Ми компанія, яка готує і доставляє раціони здорового харчування
Замовити доставку

Оберіть свою лінійку харчування

0 Sandwich Beakfast

No Product

0 Sea Food & Rice

No Product

0 Fresh Chicken Soup

No Product

0 Sandwich Beakfast

No Product

0 Sea Food & Rice

No Product

0 Fresh Chicken Soup

No Product

Експрес-схуднення (1200 ккал; ціна — 530 грн)

Ця лінійка ідеально підійде для дівчат, які бажають схуднути і досягти результату в найкоротші терміни. Вас чекає п’ятикратний збалансований раціон, який буде складатися з корисних низькокалорійних продуктів для підтримки збалансованого харчування і допоможе досягти швидких результатів у найкоротший час.

Плавне схуднення (1500 ккал; ціна — 550 грн)

Відсутність почуття голоду протягом усього дня, а обмеження в калоріях не помітні для організму. Невеликий дефіцит калорій, на комфортному рівні: для жінок стане необхідною нормою; для чоловіків допоможе досягти стрімкого результату в процесі схуднення.

Баланс (1800 ккал; ціна — 575 грн)

Ця програма підходить для тих, хто хоче підтримувати свою вагу, бути в тонусі і добре себе почувати.
Сприяє нормалізації обміну речовин і оптимізації роботи всіх систем організму і внутрішніх органів. Оптимальне співвідношення білків, жирів і вуглеводів, а також вітамінів і мінералів, які дозволять зберегти хорошу форму і поліпшити самопочуття.

Sport (2100 ккал; ціна — 600 грн)

Ця програма для тих, хто активно займається спортом і хоче набрати або підтримати м’язову масу. Підійде чоловікам які ведуть активний спосіб життя або мають хороший метаболізм. Лінійка цієї калорійності забезпечить вас необхідним харчуванням для підтримки організму на цілий день.

Super Sport ( 2500 ккал; ціна — 620 грн)

Програма харчування, яка ідеально підійде для тих, хто хоче набрати м’язову масу, а також для чоловіків які хочуть підтримати форму і ведуть активний спосіб життя.

Розрахуй свою норму калорій

Ми працюємо для людей!
Для кого найкраще підійде наша кухня?

Із зайвою вагою
З проблемами зі здоров'ям
З маленькою дитиною
З дефіцитом часу
З фізичними навантаженнями

Як ми працюємо

Гранола

Гранола – це ідеальний спосіб почати свій ранок з корисного сніданку, який складається тільки з натуральних інгредієнтів без цукру і ГМО. Ви отримаєте заряд енергії на цілий день, з мінімальними витратами часу на її приготування, так як все що потрібно зробити, це залити її молоком, соком або йогуртом.

Назва 1 кг 0,5 кг 250 гр
Класична гранола 300 грн 164 грн 90 грн
Горіхова гранола 328 грн 177 грн 96 грн
Ягідна гранола 349 грн 191 грн 103 грн
Шоколадна гранола 376 грн 205 грн 109 грн

Для чого Вам потрібне здорове харчування?

Здоров'я
Правильне харчування дозволить досягти не тільки поставлених цілей, але і поліпшити стан вашого здоров'я. Адже більша його частина залежить від якості їжі, яку ви вживаєте. Завдяки нашому сервісу ви можете розраховувати на зміцнення імунітету та поліпшенню всіх основних функцій організму.
Краса
Зміни харчових звичок і правильно збалансоване харчування веде до поліпшення стану шкіри, росту волосся, а також нігтів. Тому наш зовнішній вигляд є прямим відображенням продуктів харчування які ми їмо.
Фігура
Для досягнення результатів і зміни свого зовнішнього вигляду, необхідна правильна пропорція продуктів яка дозволить досягти поставлених цілей. Адже дефіцит або надлишок продуктів у вашому раціоні буде безпосередньо впливати на те, як швидко ви зможете досягти поставленої перед собою мети.
Сила
Необхідним чинником для підвищення силових показників і збільшення м'язової маси, є правильна пропорція білка в раціоні і необхідна кількість калорій для відновлення організму протягом дня. Адже саме харчування відіграє одну з основних ролей у вашому розвитку після важких тренувань.

Як ми працюємо?

Приймаємо замовлення до 14:00 щодня, є можливість почати раціон з будь-якого дня тижня.
Готуємо вночі та доставляємо вранці, щодня із 7 по 10, ранкова доставка забезпечує максимальну свіжість.
Контейнери з харчуванням герметично упаковані й промарковані, доставляються в термосумках.

Healthy Food

Здорова їжа - здорове життя

Showcase Your Ability to
Collaborate with Others
If you’ve managed a product team or a group of remote workers, make note of it you’ve managed a product.